Telefon +48 58 663 79 88

OPŁATY ZA MIESIĄC LISTOPAD

3.50zł za obiad

Szanowni Państwo,

Proszę  o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania stołówki w Szkole Podstawowej nr 52.

Zapisanie dziecka na posiłki jest równoznaczne z ich akceptacją .

1. Obiady w szkolnej kuchni  gotowane są codziennie na miejscu przez doświadczony personel.
  2. Na bieżąco przeprowadzane  są kontrole z Sanepidu
  3. Prowadzony jest stały nadzór  dietetyka wyznaczonego przez Organ prowadzący i nadzorujący szkoły.
  4. Menu dla uczniów układane jest zgodnie z zasadami obowiązujących przepisów.
  5. Jadłospisy poddawane są obowiązkowej kontroli.
  6. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i są dostarczane zgodnie z wymogami.
  7. Owoce i warzywa są pozyskiwane od lokalnych rolników

OPŁATY

1.  Opłaty za obiady przyjmowane są  w ostatnim tygodniu miesiąca na kolejny miesiąc.
  2. Płatność gotówką lub na konto.
  3. W przypadku braku wpłaty uczeń nie otrzyma posiłku.
  4. Zgłoszenie nieobecności dziecka do godz 9.00 telefonicznie lub osobiście w sekreteriacie.
  5. Uczeń  zapisany na obiady jest automatycznie przenoszony na kolejny miesiąc.
  6. Rezygnację z posiłków dokonujemy osobiście lub telefonicznie co najmniej 7 dni wcześniej.( z uwagi na organizację zaopatrzenia dla kuchni)